Dış mekan yaşam alanlarının yeniden tanımlanması ile işlevselliğin mükemmel birleşimi.

Geri katlanabilir özelliği ile dış mekan yaşam alanlarının tam kapsamlı kullanımında önemli işlev üstlenen yüksek teknolojili makaslı biyo klimatik alüminyum pergola sistemidir.

Ürün geniş uygulama alanlarında tam koruma sağlayarak daha konforlu zaman geçirilmesine olanak sunmak üzere tasarlanmıştır. Sistem geniş uygulama seçeneklerine sahiptir ve şık tasarımı ile restoran, teras, balkon gibi geniş uygulama alanlarına özel çözümler barındırmaktadır.

Açılır kapanır Pergola Tente Sistemlerinde son teknoloji olup çift yönlü hareket ve her panel de dere yatağı bulunan konforlu ve şık görünüme sahip sistemdir.

Bioclimatic kayar katlanır tavan sistemleri olarak bilinir. Bioclimatic katlanır tavan sisteminde, tavan kapama malzemesi olarak kullanılan paneller, kendi ekseni etrafında dönerek katlanma hareketini gerçekleştirir. Katlanma hareketi tamamlandıktan sonra alüminyum paneller geriye doğru toplanarak tam bir açık tavan alanı elde edilmesini sağlar.

Bioclimatic tavan sistemlerinde her bir panel tekerlek tarafından hareket ettirilmektedir. Panellerin sağladığı katlanma hareketi sayesinde tavan dış alanının temizliği, içten silinerek sağlanmaktadır.

İstenilen açıda açılarak havalandırma, güneşten istenilen oranda faydalanma ve gölgelendirme olanakları sağlayan Bioclimatic tavan sistemleri Alüminyum paneller ile bu işlemi yapmaktadır.